Krizová kuchařka ze Svatojánu

Krizová kuchařka ze Svatojánu

Autorka kuchařek ze Svatojánu, Eva Francová přichází na knižní trh se svou novinkou Krizová kuchařka ze Svatojánu. Ač by se mohlo zdát, že se Eva Francová chytila myšlenky na napsání krizové kuchařky v době, kdy na plné obrátky běžela opatření spojená s koronavirem, není tomu ve skutečnosti tak. Autorka nad tímto tématem začala přemýšlet již v roce 2017 a ještě v loňském roce padl rezultát, že kniha v roce 2020 vyjde. A zdá se, že skutečně kniha přišla ve velmi aktuální čas.

Eva Francová v Krizové kuchařce ze Svatojánu vás zasvětí nejen do tajů skvělých, domácích receptů, které jsou doprovázeny podrobným popisem a fotografiemi, ale zároveň nám poradí, které ingredience je možné si vypěstovat, či vyrobit přímo doma.

A je třeba také dodat, že se nejedná pouze o recepty na chutné pokrmy, ale také například jak si vyrobit domácí kosmetiku, masti, čajové směsi a oleje, jak využít bylinek pro lepší zdraví a v této části je vše přehledně rozděleno dle případných obtíží. Závěrem nám autorka dá návod na to jak si tvořit zásoby a jaké potraviny je dobré mít vždy ve spíži. A přesto, že název zní Krizová kuchařka, tak zcela jistě kuchařku využijete nejen v krizových dobách, ale i v běžném čase.

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

© AMIPA s.r.o. [https://www.prodej-knih.cz/]