Blog

Poděkování od paní Michaely K.

Poděkování od paní Michaely K.

... Prodejce vážně skvělý, co nikdy nespí a je bdělý. Objednávku rychle připravil a bez prodlení dopravil. Tak spokojena můžu býti a dárek pěkně zabaliti, aby vnoučátka radost měla, přesně tak jak jsem to chtěla. Tak děkuji Vám za Vaši rychlost a dárek navíc... není samozřejmost. K tomu veršované info o zásilce, a to potěší nejen veršomilce :). Tak ať se Vám daří a práce Vás těší, to není samo sebou v době dnešní.

Poděkování od paní Márie S.

Poděkování od paní Márie S.

Dobrý den, kouzelné veršování, krásné poděkování zaměstnanci, který si dal práci a čas. Zaslouží si určitě odměnu za takový přístup k zákazníkům. Super!!!

Poděkování od paní Petry L.

Poděkování od paní Petry L.

Děkuji za báseň krásnou, já teď hlásím troubou hlásnou: Vaše zboží dorazilo a mě velmi potěšilo. Krásné další dny Vám přeji, dodávky ať srdce hřejí.

Poděkování od paní Lenky M.

Poděkování od paní Lenky M.

Děkuji Vám převelice za zboží a báseň k tomu, ať najdete trochu klidu v tom vánočním shonu. Ať se zboží ve skládku dlouho neohřeje, spokojené zákazníky po celý rok přeje

Předvánoční cvrkot

Předvánoční cvrkot

Listopad se chýlí ke svému konci, a to znamená, že Vánoce tu jsou už za měsíc a malý kousíček. Dlouho bylo hezky a lidé nebyli tak úplně naladěni na zimu a na příchod Vánoc. Jenže datum poskočilo a mnoho lidí si uvědomilo, že i když počasí tomu nenasvědčuje, tak že se Vánoce nezadržitelně blíží a začaly se nakupovat dárky pod Vánoční stromeček. A je to znát. Víte jak to u nás teď vypadá? Je to už pěkný cvrkot. Amipa se nafukuje a praská ve švech. Je tu neustálý pohyb zboží a zásilek. Sotva se uvolní místo odbavenými objednávkami a vydanými zásilkami, už stojí za dveřmi kurýr s novou dodávkou zboží a nebo zásilkami do Zásilkovny. Na výpomoc jako každoročně přibíráme brigádníky, kteří se v průběhu dne střídají u balících pultů a balí jednu zásilku za druhou. Sotva se zpracuje zboží přicházející na sklad, už je tu další. A i na výdejně Zásilkovny se dveře netrhnou. V knihkupectví najednou vídáme mezi regály stále více zákazníků... zkrátka to tu žije a usíná až v pozdních večerních hodinách a než se druhý den úplně rozední, začíná se nanovo. Skutečně se lidé nedají klonovat? Ani aspoň dočasně... ? Ale představte si ty oči rozzářené radostí u vánočního stromečku z dárků, které udělaly radost, z dárků, které jsme odeslali ...

E-knihy na našem e-shopu a jak na to

E-knihy na našem e-shopu a jak na to

Elektronické knihy, nebo-li e-knihy zažívají v posledních letech velký boom. Ono je krásné mít v ruce tištěnou knihu, krásně vonící papírem a milovníci tištených knih potvrdí, že listovat si v ní má své nezaměnitelné kouzlo a mnoho čtenářů by tištěnou knihu za e-knihu neměnilo. Ale pravda je, že e-kniha nabízí možnosti a možná i jisté výhody. Člověk si k e-knize nepřivoní, neprolistuje si ji, nekochá se její obálkou, ani ji neuvidí na poličce, či v knihovně, ale svá pozitiva rozhodně má. Jednak po zakoupení e-knihy nemusíte čekat na odeslání a dodání zásilkovou či poštovní službou, nemusíte vyhlížet celý den kurýra, jestli zásilku přinese a kdy, nebo nemusíte nikam chodit zásilku vyzvedávat. Zkrátka si knihu objednáte, zaplatíte online nebo bankovním převodem a hned si můžete knihu stáhnout do vašeho čtecího zařízení. A můžete být doma, v práci a nebo na dovolené na druhé straně světa a požadovanou knihu máte prakticky hned k dispozici. Knihy lidé velmi často čtou na dovolených nebo na cestách. A je rozhodně pohodlné otevřít ji v mobilu nebo ve čtečce než přemýšlet, zda splníte s kufrem váhový limit na letišti, pokud si chcete vzít sebou tři knihy. A co, když si zrovna chcete přečíst knížku, kterou nemáte sebou a není možné ji ani nikde zakoupit? Pak se taková e-kniha rozhodně hodí.

Zábavná hra se Spokojenými lišáky

Zábavná hra se Spokojenými lišáky

Spokojení lišáci připravili ve spolupráci s Městskou knihovnou Přelouč, Kulturním a informačním centrem Přelouč a především s naším knihkupectvím podzimní zábavnou, naučnou hru pro děti s názvem Blesk McQueen ztratil blesk. Na šesti vybraných místech v Přelouči se nachází úkoly a správným zodpovězením úkolů dokážete vyplnit tajenku a zjistit, kde najdete ztracený blesk. Hrací karty si můžete vyzvednout i v našem knihkupectví a můžete začít hrát. Úkoly naleznete jednak na plotě našeho knihkupectví, dále pak ve Sluníčku, v Domově pro seniory, na dětském hřišti na křižovatce Palackého a Flosova, v parku u Pomníku Jana Dítěte a na dětském hřišti na křižovatce Jiráskova a Čáslavská. Hra trvá od 1.11. do 30.11. a poté bude vylosováno 5 výherců, kteří dostanou od našeho knihkupectví cenu. Vyplněnou tajenku můžete odevzdat v našem knihkupectví a nezapomeňte na hrací kartě vyplnit svoje údaje. Každý účastník soutěže může odevzdat pouze jednu hrací kartu. Více informací o této hře naleznete ZDE, v našem knihkupectví, v knihovně, v informačním centru nebo na e-mailu spokojenilisaci@gmail.com

Poděkování od paní Evy B.

Poděkování od paní Evy B.

Dnes jsem si v balíkovně vyzvedla u vás objednanou knížku. Ráda bych Vám sdělila, že jsem vaším obchodem moc mile překvapena. Je to můj první nákup u vás, objevila jsem vás náhodou, ale určitě není poslední. Získala jsem od vás zboží za dobrou cenu s rychlým dodáním a k tomu milé veršíky k objednávce. Přeji vám hodně spokojených zákazníků, ať se vám daří.

Den válečných veteránů - sbírková kasička na naší prodejně

Den válečných veteránů - sbírková kasička na naší prodejně

Jsme si vědomi toho, že každý se nenarodil pod šťastnou hvězdou, a že někomu u kolébky stálo více zlých sudiček, než těch dobrých. Naše firma se snaží pomáhat lidem, kteří to potřebují. Lidem, kteří se nachází v nelehkých životních situacích, do kterých se nedostali vlastní vinou nebo nečinností. Lidem, kteří by si rádi sami zajistili lepší život, ale nemohou. Ať už je to z důvodu zdravotního nebo věkového omezení. Již několik let jsme Dobrým Andělem, který pomáhá přispět a navýšit měsíční příjmy rodin s těžce nemocnými dětmi. Zároveň také příležitostně přispíváme jednorázovými finančními dary do sbírek pro lidi postižené například živelnými pohromami, nemocemi apod. Podporujeme místní spolky, organizace nebo například školy sponzorskými dary na různých veřejných akcích. Bohužel žádostí je tolik, že ne vždy můžeme vyhovět úplně všem. Ale snažíme se. A v neposlední řadě se také zapojujeme do sbírkových akcí, ať už je to například sbírka Tříkrálová a nebo sbírka pro válečné veterány, která se u nás zabydlela již několikátým rokem a nejinak je tomu i letos.            11. listopad je Dnem válečných veteránů. Tento den si celý svět připomíná odvahu a hrdinství těch, kteří se za svou zemi postavili v dobách nejtěžších. Výtěžek z této sbírkové akce jde na podporu Centra pomoci Paměti národa a na to, aby se na příběhy těchto hrdinů nezapomnělo. Díky dokumentaristům z organizace Post Bellum, kteří již 20 let dokumentují příběhy těchto hrdinů, dnes sbírka Paměti národa čítá přes 1000 zdokumentovaných příběhů. Centrum pomoci Paměti národa pak pamětníkům poskytuje podporu například v oblasti sociálního zabezpečení. Pomozme dnes těm, kteří pomohli kdysi pomohli nám. Na naší prodejně je již k dispozici kasička, která zde bude až do 30. listopadu. Pomozte nám ji naplnit. Za příspěvek dostanete od nás rudý mák, který se stal symbolem tohoto svátku.

Novinka od Patrika Hartla

Novinka od Patrika Hartla

Na dnešní dodávku zboží jsme čekali opravdu netrpělivě. A zrovna taková zásilka se zdržela. Už jsme ji čekali včera, jenže na depu se něco nepovedlo a zásilka dorazila až dnes. A proč jsme byli tak netrpěliví. No, protože měl dorazit nový Hartl. To je přeci událost. V knižní branži tedy rozhodně. Patrik Hartl totiž patří mezi současné české nejoblíbenější autory. A aby se nám takzvaně neokoukal, tak nechrlí jednu knihu za druhou. Tentokrát jsme na novinku museli čekat dva roky. Naposledy to byl román 15 roků lásky v závěru roku 2021 a pak se najednou Patrik Hartl odmlčel... a pravděpodobně tvořil. A my jsme netrpělivě čekali na jeho další novinku. Protože ať si říká kdo chce, co chce, Patrik Hartl se zkrátka dobře čte. Jeho romány nás pobaví, rozesmutní, v některých se může leckdo se svým osudem vidět... Číst jeho romány je prostě pohodička. Čtenáře jeho knihy neobohatí vědomostmi, ale příjemným pocitem a vtrhnou ho do děje tak, že každou stránku prožíváte s hlavními hrdiny naplno. A dnes nám tedy dorazil na sklad očekávaný román Gazely. Tak jsem si přečetla anotaci, nahlédla do obsahu... a protože už jsem četla všechny knihy Patrika Hartla, tak tohle si také rozhodně přečtu. A ještě bych chtěla dodat, že obvykle čtu knihy naprosto jiného žánru. Ale protože pracuji v knižní branži, čas od času si přečtu nějakého autora o kterém se mluví, ale který je tak trochu mimo můj žánr, abych věděla, co prodáváme a jak ti nejoblíbenější autoři vlastně píší. Ne vždycky chápu, že je zrovna daný autor oblíbený, ale u Patrika Hartla tomu rozumím. Jeho knihy se čtou skutečně hezky a osudy v nich jsou neotřelé, někdy i nepředvídatelné a přesto uvěřitelné. Proto jsem nakonec přečetla od Patrika Hartla všechny jeho knihy. A Gazely jsou v pořadí... A pro ty, kterým se nechce moc číst, tak aspoň doporučuji shlédnout film Prvok, Šampón, Tečka a Karel, který byl zfilmovaný na motivy stejnojmenné knihy. A pokud byste náhodou nevěděli, který to ten Patrik Hartl je... tak je to ten, co se strašně divně směje :-D.

Podzimní úklid

Podzimní úklid

Léto se bezesporu vydařilo. Všichni jsme si krásného, letního počasí užili dosyta. A začal podzim. A to si takhle jednoho krásného, podzimního dne jdete do práce a najednou… a najednou si všimnete, že zahrádka před firmou zarostla jak zámek Šípkové Růženky. To se stane tak nenápadně a najednou máte pocit, že se pomalu budete do práce muset prosekat mačetou. Ihned voláme zahradníkovi, ale zřejmě jsme nebyli jediní, jejichž zahrada téměř z ničeho nic doznala takových změn a zahradník je v jednom kole. A tak jsme si museli ještě chviličku počkat, než přijde zkrotit naši houstnoucí džungli. A den D konečně přišel. Již z rána jsme zahradníka netrpělivě vyhlíželi a jaká to úleva, když jeho vůz zaparkoval před naším knihkupectvím. Byla to tedy šichta, ale džungle byla závěrem dne zkrocena a s úsměvem na rtech jsme zhodnotili výsledek. Taková změna, už se zase můžeme před našimi zákazníky pyšnit krásnou, udržovanou předzahrádkou. Podzimní úklid tedy máme zdárně za sebou a přikládáme několik fotografií z průběhu této akce.

Poděkování od paní Nadi R.

Poděkování od paní Nadi R.

Vážení, chci Vám poděkovat za zásilku, kterou jsem dnes dostala v pořádku a zároveň chci dodat, že ještě nikdy jsem k faktuře nedostala pěknou básničku :-). Mile mě to potěšilo a veliké DÍKY. Když se budu rozhodovat zase něco objednat a ten sortiment budete mít, ráda Vás opět navštívím. Jste citliví lidé a rádi potěšíte druhé, takových by mělo být více!!! Přeji Vám hodně zdraví a životního elánu. 

Poděkování od paní Kateřiny S.

Poděkování od paní Kateřiny S.

Vážení, Vaším průvodním dopisem jste mne pobavili a potěšili, že svět nesměřuje jen k suchým oznámením a účtům, ale že může být cítit člověčina tam, kde bych to nečekala. Děkuji za zpříjemnění dne, přeji pěkné babí léto a krásný podzim.

Poděkování od pana Jirky N.

Poděkování od pana Jirky N.

Velice mne potěšila Vaše veršovaná zpráva a tak přeji ve stejném duchu, naladěn na stejnou vtipnou notu:

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

© AMIPA s.r.o. [https://www.prodej-knih.cz/]