Zrcadlový muž

Zrcadlový muž

Lars Kepler, pseudonym švédské manželské dvojice Alexandry Coelho Ahndorilové a Alexandra Ahndorila, se proslavil velice úspěšnými kriminálními romány ze série detektiva Joona Linna. Tato nadaná spisovatelská dvojice nyní přichází v pořadí s již osmým dílem této úspěšné kriminální série, která baví miliony čtenářů po celém světě. První díl s názvem Hypnotizér, který na českém trhu vyšel v roce 2010, sklízel nemalé úspěchy a stal se vyhledávaným bestsellerem. Pod názvy Paganiniho smlouva, Svědkyně ohně, Písečný muž, Stalker, Lovec králíků a Lazar následovala další neméně úspěšná pokračování, na které čtenáři netrpělivě čekali.

Zrcadlový muž opět odhaluje šokující a mrazivý příběh plný napětí a krutých událostí. Cestou ze školy mizí mladá dívka, jejíž tělo se objeví o pět let později v centru Stockholmu. Jedná se o vraždu provedenou velmi krutým a neobvyklým způsobem, jejíž vyšetřováním se začne zabývat komisař Joona Linna. Je zcela zřejmé, že se nebude jednat pouze o jedinou oběť tohoto násilného vraha a za pomoci očitého svědka i hypnotizéra se začíná odehrávat nelehký kolotoč vyšetřování.

Úspěšná manželská dvojice ani tentokrát své fanoušky jistě nezklame a že se jedná o originální, napínavý i děsivý příběh se můžete přesvědčit již sami.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

© AMIPA s.r.o. [https://www.prodej-knih.cz/]