Ikabog - J. K. Rowling

Ikabog - J. K. Rowling

Nejnovější dílo Ikabog z pera fenomenální autorky J. K. Rowling, která se proslavila po celém světě světoznámou sérií o mladém čaroději Harry Potterovi, zamířilo také na český knižní trh. Autorčiny nemalé úspěchy snad nikoho nemohly minout a miliony jejích fanoušků neustále doufalo, že se dočkají dalšího díla od této spisovatelky.

J. K. Rowling zacílila opět na mladší čtenáře a zaměřila se na pohádkový příběh původně určený svým vlastním dětem. Nelehká doba pandemie a nutný pobyt rodičů i dětí doma ji přimělo příběh nechat vydat a získané honoráře věnovat na projekty, jenž pomáhají lidem právě nejvíce zasaženým pandemií. Českého vydání se ujalo nakladatelství Albatros a uspořádalo ilustrátorskou soutěž pro děti, ve které bylo porotou vybráno 34 nejlepších ilustrací, které příběh o strašlivé příšeře Ikabog výstižně a originálně doplňují.

Nejšťastnější království na světě, dobrodružství, legenda o příšeře, která možná není tak úplně pouho pouhou legendou okouzlí nejednoho dětského čtenáře, ale i dospělým umožní uniknout z aktuální reality do jiného světa a alespoň na malou chvilku se opět stát tím malý, šťastným a bezstarostným dítětem.

 

Knihy od autorky J. K. Rowling

nabídka našeho e-shopu

 

Harry Potter

Harry Potter produkty

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

© AMIPA s.r.o. [https://www.prodej-knih.cz/]