Nová sada Albi tužka a Zvířátka v ZOO

Nová sada Albi tužka a Zvířátka v ZOO

Edice Kouzelné čtení od Albi se stala fenoménem posledních let. Pokud jste ještě o Kouzelném čtení neslyšeli a máte doma malé nezbedy, pak je na čase, abychom vám osvětlili o co se jedná. Kouzelné čtení je báječné zábavné, interaktivní a hravé učení, které strhne nejen děti samotné, ale v mnohých případech i dospělé. Základem je pořídit si tzv. Albi tužku, která kromě čtení knih má také paměťovou kartu, na kterou lze nahrávat vlastní nahrávky a funguje také jako mp3 přehrávač. Pokud již máte Albi tužku, pak už jen můžete pořídit své ratolesti jakoukoliv z nabízených knih z edice Kouzelné čtení. A nabídka je dnes skutečně široká a pestrá. Naleznete zde knihy již pro děti od 2 ale, ale pamatováno je zde i na školáky. A jak to funguje? Dotykem tužky k dané knize aktivujete "otevření" vybrané knihy. A pak už stačí tužkou najet na jakoukoliv část stránky a vždy dostanete od tužky odpověď. Pomocí ikon v knize je možné volit nejen hlasitost, ale to, co vám bude tužka "říkat", ať už to jsou texty, dialogy, informace k danému tématu a zároveň je možné si děti vyzkoušet, zda dobře tužce naslouchali a zvolit v knize variantu kvízu, kdy jsou kladeny otázky a dítě pomocí tužky odpovídá. V jednotlivých knihách je tak skutečně mnoho a mnoho informací. Ať už jste tužku koupili letos nebo před třemi lety, funguje na všechny knihy, jen je třeba do starších tužek stáhnout soubor nově vydaných knih. Ale nemusíte se bát... není to složité. Albi tužku připojíte k počítači USB kabelem a v tu chvíli funguje jako jakékoliv jiné externí zařízení (např. flashdisk) a můžete soubory na tužku nahrát. Níže uvádíme odkaz pro stažení souborů. 

Pokud máte Albi tužku, můžete už jen dokupovat jednotlivé knihy. V případě, že máte v úmyslu pořídit Albi tužku zcela novou, doporučujeme využít nabídky sad, které jsou za zvýhodněnou cenu. V sadě je tedy kromě Albi tužky také kniha a zvukové samolepky. V současné době je možné zakoupit tyto sady:

 

Knihy z jednotlivých sad se samozřejmě dají dokoupit i jednotlivě.

Pokud jste ze sad nevybrali žádnou, která by vám vyhovovala, je možné zakoupit samostatnou Albi tužku a dokoupit libovolnou knihu.

Albi tužka byla před několika lety výhercem soutěže hračka roku. A letos opět zabodovala v soutěži, kdy se absolutním vítězem stal produkt Interaktivní mluvící Glóbus.

 

kompletní nabídka produktů z edice Kouzelné čtení

 

soubory knih z edice Kouzelného čtení ke stažení do vaší Albi tužky (doporučeno u tužek zakoupených již před několika lety. U nových tužek jsou soubory na tužce již většinou nahrány)

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

© AMIPA s.r.o. [https://www.prodej-knih.cz/]