Vážení zákazníci, předvánoční shon začíná přidávat na intenzitě a bohužel již občas dochází ke zpoždění s dodáním zboží z dodavatelských skladů. Zároveň máme informaci, že zásilkové služby již prodlužují termíny dodání v některých případech i o několik dní. V případě výdejních míst mohou zásilkové služby zásilku přesměrovat na jiné výdejní místo, pokud je na vybraném místě naplněna kapacita. Zvažte, prosím, i způsob dodání do boxů, které v těchto dnech bývají přeplněné a Vaše zásilka může být dodána s několikadenním zpožděním nebo přesměrována na jiný box či výdejní místo. Doporučujeme proto zboží objednávat s předstihem. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Jonasson Jonas

Jonasson Jonas

*1961

Jonas Jonasson pracoval dříve jako novinář, mediální konzultant a televizní producent. Po letech ho jeho práce však již nenaplňovala a rozhodl se změnit styl života. Prodal svou firmu a odstěhoval se ze Švédska do Švýcarska, kde se také oženil a s jeho norskou manželkou má syna. Ač manželství nevydrželo a Jonas zůstal sám se svým synem, napsal rukopis, ze kterého se stala novela a z té celosvětový bestseller. Tímto bestsellerem je titul Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel, který byl i zfilmován. Jonasson je od té doby vyhledávaným autorem a doufejme, že tato práce jej nepřestane naplňovat.

 

foto, autor:Autor: A.Savin (Wikimedia Commons · WikiPhotoSpace) – Vlastní dílo, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=18771377

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

© AMIPA s.r.o. [https://www.prodej-knih.cz/]