Závislá na čokoládě

Závislá na čokoládě

Zakladatelka společnosti Nutspread, specializující se na výrobu a prodej lahodných oříškových másel, Táňa Lišková představuje čtenářům svoji jedinečnou knihu o výživě s příznačným názvem Závislá na čokoládě. Autorka popisuje vlastní nelehkou cestu ke zdravé výživě a stravování a všem zájemcům o zdravý životní styl předkládá unikátní stravovací plán. Táňa Lišková vysvětluje čtenářům nejen veškeré informace potřebné ke zhubnutí, ale zaměřuje se také i na možné problémy, které je třeba nejdříve vyřešit, například strach z jídla, ovládání chutě na sladké, vynechání lepku či řešení hormonální nerovnováhy.

Do knihy zařadila i mnoho vynikajících a chutných receptů bez různých umělých náhražek i chemie. Jejím cílem je naučit lidi jíst bez obav a připravovat zdravé kvalitní jídlo, které se stane nejen jejich novou závislostí a cestou ke zdravému životnímu stylu, ale i cestou ke krásné postavě. "Závislost" na čokoládě a sladkostech zná mnoho z nás. Proto tato kniha bude nápomocná všem, kteří chtějí změnit svůj životní styl a objevit krásu zdravého životního stylu, nebo těm, kteří už se po této cestě vydali a budou vděčni za každou užitečnou radu, vlídné slovo a podporu.

Současně s touto knihou zasíláme zdarma vzorky dvou druhů oříškových másel, jejichž výrobcem je sama autorka Táňa Lišková.

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

© AMIPA s.r.o. [https://www.prodej-knih.cz/]